TMA – avariisummuti

Turvaline kaitse kokkupõrgete eest – TMA avariisummutid nüüd saadaval! 

 

Kas otsid usaldusväärset lahendust oma liiklusohutuse parandamiseks? TMT. Malinen Balticust saad nüüd kõik vajaliku turvalise liikluse jaoks. Meie valikusse on jõudnud veoautodele ja haagistele monteeritavad Vertegro TMA (Truck Mounted Attenuator) avariisummutid.

Laialdaselt testitud TMA avariisummutid tagavad ohutuse nii ehitusplatsidel kui ka teede sulgemise ajaks. Tänu kõrgkvaliteedilisele alumiiniumkonstruktioonile ja kuumtsingitud terasest kinnitussüsteemile on TMA-d vastupidavad, töökindlad ja pakuvad ehitusplatsil kaitset ümbritseva liikluse eest. Meie valikust leiate veoautodele paigaldatava summuti TMA-US 100K, haagistele paigaldatava summuti TTMA-US 100K ning kergveokitele mõeldud TMA-EU 70K. Kõik avariisummutid on vibratsioontestitud ja lihtsasti kasutatavad.

Lisaks avariisummutitele leiad meie valikust ka LLTT-H teleskoopilise töötule ning VD-SL250 nooleosutitahvli. Kuna LLTT-H led töötuli töötab nii päikeseenergia kui 24V alalisvoolu generaatoriga, on see ideaalne valik ööpäevaringseks kasutamiseks. Lisaks on seda lihtne teisaldada ühest kohast teise. Avariisummutiga ühendataval VD-SL250 osutitahvlil  on valgusnooled paremale ja vasakule, x-kujuline tuli, pööratav osutivalgus ning lisatuled nurkades. Nii avariisummuti kui nooleosutitahvel on juhitav ühe ja sama kontrolleriga.

TMA avariisummuti on perfektne lahendus ohutuse suurendamiseks nii liiklusõnnetuse kui tee-ehituse ajal.

et
Kerige üles