Meist

TMT. Malinen Baltic OÜ asutati aastal 2015. TMT. Malinen Baltic OÜ on TMT. Malinen Oy tütarfirma, mis kuulub TMT Gruppi ja vastutab müügi eest Eestis, Lätis ja Leedus. www.tmtbaltic.ee

Teenindame laia kliendibaasi, sealhulgas originaalseadmete tootjaid, veoautode kereehitajaid, tarbesõidukite ehitajaid, remonditöökodasid, transpordiettevõtteid ning tehnoloogia-, pääste- ja kaitsetööstusi.

Lisaks standardsele tootevalikule valmistame suures valikus eritooteid väga erinevateks rakendusteks. Meie projektipakkumine hõlmab kohandamist, tehnilist oskusteavet, uuenduslikke lahendusi ja suurepärast kättesaadavust, et tagada ohutu, tõhus ja jätkusuutlik transport.

Küsige lähemalt laiast valikust tüübikinnitusega allasõidutõkkeid, külgkaitseid ja tööriistakaste, lastikinnituslahendusi, alumiiniumprofiile ja plaate, kaldeid, tagauksi ning tuntud brändi tooteid.

Meie tooted on saadaval ka Eesti ja Soome tuntud jaemüügikettides.

Grupp

TMT. Malinen kuulub ülemaailmsesse tööstuskontserni Axel Johnson International, mis omandab ja arendab ettevõtteid strateegiliselt valitud nišiturgudel, eelkõige tehnilisi komponente ja tööstusprotsesside lahendusi.

Axel Johnson grupp on aktiivne ja pikaajaline omanik, kelle missiooniks on juhtida ettevõtte arengut ja kasvu. See loob ja arendab ühiste strateegiliste eesmärkidega ettevõtete rühmi, ergutades ühiseid algatusi ning teadmiste jagamist. Axel Johnson Internationalil on kuus ärigruppi: Driveline Solutions, Fluid Handling Solutions, Industrial Solutions, Lifting Solutions, Power Transmission Solutions ja Transport Solutions. Axel Johnson Internationalil on ettevõtluskultuur, kus detsentraliseeritud ja pühendunud juhtimine võimaldab teha kiireid otsuseid. Grupil on neli fookusvaldkonda: digitaliseerimine, teenindus, jätkusuutlikkus ja inimeste arendamine.

Axel Johnson Internationali peakorter asub Rootsis Stockholmis. Kontserni kuulub enam kui 150 ettevõtet 30 riigis. Axel Johnson International kuulub Rootsi pereettevõtete kontserni Axel Johnson. www.axinter.com

et
Kerige üles